Najważniejsze zalety Tableau

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy dostępu do danych, aby lepiej wykonywać swoją pracę. Tableau doskonale to rozumie i zaspokaja potrzeby wszystkich pracowników. Pomaga wszystkim lepiej wykonywać swoje obowiązki.

Tableau Creator

Tableau wprowadziło najwięcej zmian w licencji Creator. Podobna jest do starej licencji Desktop Professional, ale teraz oferuje więcej możliwości. Każde wdrożenie Tableau wymaga przynajmniej jednej licencji Creator, ponieważ umożliwia tworzenie i modyfikowanie źródeł danych. Tableau cena wynosi 840 $. Łączy potężny pakiet do wizualnego przygotowywania danych, analiz i bezpiecznej platformy współpracy.

Licencja pozwala osobom w organizacji przekształcić szybko dane w wiedzę i bezpiecznie dzielić się tymi spostrzeżeniami. Skierowana jest do analityków i zaawansowanych użytkowników. Zawiera Tableau Desktop, który pozwala łączyć się praktycznie z dowolnymi danymi w dowolnym miejscu.

Tableau Explorer i Viewer

Organizacje poszukujące zarządzane samoobsługowo analizy, powinny zwrócić uwagę na Tableau Explorer. Zapewnia użytkownikom biznesowym możliwości i autonomię w dostępie do opublikowanych źródeł danych i ich eksploracji w celu zadawania pytań i uzyskiwania na nie odpowiedzi. Prowadzi do nowych spostrzeżeń i lepszych wyników biznesowych. Cennik Tableau Explorer to 420 $.

Użytkownicy mogą analizować dowolne źródła danych lub arkusze na serwerze. Tworzą nowe analizy na podstawie zarządzanych źródeł danych, subskrybować i przygotowywać alerty dla siebie i swoich współpracowników.

Warto również zwrócić uwagę na Tableau Viewer. Umożliwia organizacjom zwiększenie wartości danych i analiz wśród pracowników w bardzo opłacalny sposób. Użytkownicy mogą przeglądać i filtrować pulpity nawigacyjne, odbierać subskrypcje i zarządzać nimi oraz odbierać alerty oparte na danych. Wszystko odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej i/lub urządzenia mobilnego. Viever Tableau cena wynosi 144$ min. 100 vieverów. Nowe oferty Tableau są dostępne lokalnie, w chmurze publicznej lub za pośrednictwem Tableau Online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *